Darbuotojų kontaktai

Administracija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Direktorius Rimas Arlinskas 8 340 63135 rimas@ukvand.lt
Direktoriaus pavaduotojas Stanislavas Gilvydis 8 340 63135 s.gilvydis@ukvand.lt
Administratorė Aurelija Bračiulienė 8 340 63135 admin@ukvand.lt
Vyr. buhalterė Kristina Kairienė 8 340 63084 k.kairiene@ukvand.lt
Ekonomistė Viktorija Sedleckienė 8 340 63084 viktorija@ukvand.lt

Gamybinis-techninis skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Gamybinio techninio skyriaus viršininkas Aidas Karalevičius 8 340 63135 aidas@ukvand.lt
VN tinklų inžinierė Elena Urbonavičienė 8 340 63135 elena@ukvand.lt
VN tinklų inžinierė Ruslana Duganova 8 340 63135 ruslana@ukvand.lt

Abonentų aptarnavimo ir pardavimų skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Viršininkas Artūras Rasimavičius 8 340 63088 abo@ukvand.lt
Vadybininkė Regina Rakauskienė 8 340 63088 regina@ukvand.lt
Meistrė Danutė Tamoševičienė 8 340 63088 danute@ukvand.lt
Kasininkė Regina Januškevičienė 8 340 63088 reginaj@ukvand.lt

Vandentiekio stočių tarnyba ir laboratorija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Vandentiekio stočių meistras Rimantas Gilvydis 8 340 63172 r.gilvydis@ukvand.lt
VST inžinierius - technologas Remigijus Damulis 8 340 63172
Vandentiekio stočių operatoriai 8 340 63172
Laboratorijos vedėja Violeta Čeponienė 8 340 63172 g.laboratorija@ukvand.lt

Kiti specialistai

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Mechanikas Stasys Rudys 8 340 63135 s.rudys@ukvand.lt
Vyr. energetikas Mindaugas Šapola 8 340 63098 energo@ukvand.lt
IT specialistas Aidas Vaitonis it@ukvand.lt
Viešųjų pirkimų organizatorius Rimas Zvėga 8 340 63135 r.zvega@ukvand.lt
Darbų saugos ir projektų vykdymo specialistė Indrė Liausienė 8 340 63135 indre@ukvand.lt

VN tinklų eksploatacijos tarnyba

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Mobilaus telefono numeris El. paštas
Viršininkas Saulius Užkurėlis 8 340 63535 s.uzkurelis@ukvand.lt
Meistras Vytautas Gvozdas 8 340 63535
Avarinė brigada 8 340 63535 8 610 63535

Nuotekų valymo įrenginiai

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Mobilaus telefono numeris El. paštas
NVĮ viršininkas Šarūnas Sedleckas 8 340 63089 nvi@ukvand.lt
NVĮ inžinierius - technologas Saulius Butkus saulius@ukvand.lt
Operatoriai 8 340 63112 8 612 54855

Dumblo kompostavimo aikštelė

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris Mobilaus telefono numeris El. paštas
Meistras Jonas Grybauskas 8 686 90658 kompostavimas@ukvand.lt