Artėjant žiemai būtina pasirūpinti geriamojo vandens apskaitos mazgų apšiltinimu

2023 11 10


          Artinantis žiemos sezonui UAB „Ukmergės vandenys“  ragina pasirūpinti geriamojo vandens apskaitos mazgų apšiltinimu. Primename, kad vandens apskaitos mazgo patalpų temperatūra privalo būti ne žemesnė nei + 5 ºC, užsandarinkite langus bei duris, vamzdžius bei skaitiklius apsaugokite termoizoliacinėmis medžiagomis, taip išvengsite nemalonių finansinių išlaidų.

          Dėl vamzdynuose užšalusio vandens gali sugesti geriamojo vandens apskaitos prietaisas ar vandens įvadas, todėl prašome patikrinti ir pasirūpinti tinkamu geriamojo vandens apskaitos mazgų apšiltinimu, sutvarkyti patalpų langus bei duris, kad esant neigiamai oro temperatūrai neužšaltų vandens įvadai ir geriamojo vandens apskaitos prietaisai. Avarijos dažnai įvyksta ir negyvenamuose namuose ar be priežiūros paliktuose būstuose, todėl išvykstant ilgesniam laikui apie tai informuokite UAB „Ukmergės vandenys“. Mūsų darbuotojai pasirūpins, kad vandens tiekimas į tokį būstą būtų patikimai nutrauktas.

          Raginame gyventojus laiku pasiruošti artėjantiems šalčiams, tam, kad išvengtų finansinių išlaidų. Jeigu dėl kliento aplaidumo užšals ar susprogs vamzdynai, suges vandens skaitikliai ar teks remontuoti vandentiekio įvadą į būstą, tuomet remonto išlaidas turės apmokėti patys gyventojai savo lėšomis.