Darbuotojų kontaktai

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

Mobilaus

tel. Nr.

 El. Paštas

 

Administracija

Direktorius

Rimas Arlinskas

8 340 63135

8 686 69844

rimas@ukvand.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Stanislavas Gilvydis

8 340 63135

8 698 46559

s.gilvydis@ukvand.lt

Administratorė

Aurelija Bračiulienė

8 340 63135

8 610 63022

admin@ukvand.lt

Vyr. buhalterė

Kristina Kairienė

8 340 63084

8 610 63015

k.kairiene@ukvand.lt

Ekonomistė

Viktorija Sedleckienė

8 340 63084

8 616 32945

viktorija@ukvand.lt

 

Gamybinis-techninis skyrius

VN tinklų inžinierė

Elena Urbonavičienė

8 340 63135

8 614 12982

elena@ukvand.lt

 VN tinklų inžinierius  Aidas Karalevičius  8 340 63135  8 610 63020

aidas@ukvand.lt 

 

Abonentų aptarnavimo ir pardavimų skyrius

Viršininkas

Artūras Rasimavičius

8 340 63088

8 682 18185

abo@ukvand.lt

Vadybininkė

Regina Rakauskienė

8 340 63088

8 611 56630

regina@ukvand.lt

Meistrė

Danutė Tamoševičienė

8 340 63088

8 612 17278

danute@ukvand.lt

Kasa

Regina Januškevičienė

8 340 63088

8 611 57812

reginaj@ukvand.lt

 

VN tinklų eksploatacijos tarnyba

Viršininkas

Saulius Užkurėlis

8 340 63535

8 686 97358

s.uzkurelis@ukvand.lt

Meistras

Vytautas Gvozdas

8 340 63535

8 616 93521

 

Avarinė brigada

 

8 340 63535

8 610 63535

 

 

 

 

Vandentiekio stočių tarnyba  ir laboratorija

Vandentiekio stočių meistras

Rimantas Gilvydis

8 340 63172

8 610 63008

r.gilvydis@ukvand.lt

VST inžinierius - technologas

Remigijus Damulis

8 340 63172

8 615 93142

 

Vandentiekio stočių operatoriai

 

8 340 63172

8 616 93516

 

Laboratorijos vedėja

Eolelija Česnaitienė

8 340 63172

8 611 56631

g.laboratorija@ukvand.lt

 

Nuotekų valymo įrenginiai

NVĮ viršininkas

Šarūnas Sedleckas

8 340 63089

8 616 93716

nvi@ukvand.lt

NVĮ inžinierius - technologas

Saulius Butkus

 

8 655 10997

saulius@ukvand.lt

Operatoriai

 

8 340 63112

8 612 54855

 

 

Dumblo kompostavimo aikštelė

Meistras

 

 

8 686 90658

 

 

Kiti specialistai

Mechanikas

Stasys Rudys

8 340 63135

8 610 63017

s.rudys@ukvand.lt 

Vyr. energetikas

Mindaugas Šapola

8 340 63098

8 610 63011

energo@ukvand.lt

 IT specialistas

 Aidas Vaitonis

 

8 672 94211  

it@ukvand.lt 

Viešųjų pirkimų  organizatorius

Rimas Zvėga

8 340 63135

8 612 49808

r.zvega@ukvand.lt

Darbų saugos ir projektų vykdymo specialistė

 

8 340 63135

8 614 12982