Darbuotojų kontaktai

 

 

Administracija

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

 El. Paštas

Direktorius

Rimas Arlinskas

8 340 63135

rimas@ukvand.lt

Direktoriaus pavaduotojas

Stanislavas Gilvydis

8 340 63135

s.gilvydis@ukvand.lt

Administratorė

Aurelija Bračiulienė

8 340 63135

admin@ukvand.lt

Vyr. buhalterė

Kristina Kairienė

8 340 63084

k.kairiene@ukvand.lt

Ekonomistė

Viktorija Sedleckienė

8 340 63084

viktorija@ukvand.lt

 

Gamybinis-techninis skyrius

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

 El. Paštas

VN tinklų inžinierė

Elena Urbonavičienė

8 340 63135

elena@ukvand.lt

 VN tinklų inžinierius  Aidas Karalevičius  8 340 63135

aidas@ukvand.lt 

 

Abonentų aptarnavimo ir pardavimų skyrius

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

 El. Paštas

Viršininkas

Artūras Rasimavičius

8 340 63088

abo@ukvand.lt

Vadybininkė

Regina Rakauskienė

8 340 63088

regina@ukvand.lt

Meistrė

Danutė Tamoševičienė

8 340 63088

danute@ukvand.lt

Kasa

Regina Januškevičienė

8 340 63088

reginaj@ukvand.lt

 

Vandentiekio stočių tarnyba  ir laboratorija

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

 El. Paštas

Vandentiekio stočių meistras

Rimantas Gilvydis

8 340 63172

r.gilvydis@ukvand.lt

VST inžinierius - technologas

Remigijus Damulis

8 340 63172

 

Vandentiekio stočių operatoriai

 

8 340 63172

 

Laboratorijos vedėja

Eolelija Česnaitienė

8 340 63172

g.laboratorija@ukvand.lt

 

Kiti specialistai

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

 El. Paštas

Mechanikas

Stasys Rudys

8 340 63135

s.rudys@ukvand.lt 

Vyr. energetikas

Mindaugas Šapola

8 340 63098

energo@ukvand.lt

 IT specialistas

 Aidas Vaitonis

 

it@ukvand.lt 

Viešųjų pirkimų  organizatorius

Rimas Zvėga

8 340 63135

r.zvega@ukvand.lt

Darbų saugos ir projektų vykdymo specialistas

 

8 340 63135

 

 

VN tinklų eksploatacijos tarnyba

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. nr.

Mobilaus tel. nr.

 

 El. paštas

Viršininkas

Saulius Užkurėlis

8 340 63535

 

s.uzkurelis@ukvand.lt

Meistras

Vytautas Gvozdas

8 340 63535

 

 

Avarinė brigada

 

8 340 63535

8 610 63535

 

 

Nuotekų valymo įrenginiai

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

Mobilaus tel. nr.

 El. Paštas

NVĮ viršininkas

Šarūnas Sedleckas

8 340 63089

 

nvi@ukvand.lt

NVĮ inžinierius - technologas

Saulius Butkus

   

saulius@ukvand.lt

Operatoriai

 

8 340 63112

8 612 54855

 

 

Dumblo kompostavimo aikštelė

Pareigos

 Vardas, pavardė

Tel. Nr.

Mobilaus tel. nr.

 El. Paštas

Meistras

 

 

8 686 90658