Darbuotojų kontaktai

Administracija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Direktorius Rimas Arlinskas 834 063135 rimas@ukvand.lt
Direktoriaus pavaduotojas Stanislavas Gilvydis 834 063135 s.gilvydis@ukvand.lt
Administratorė Aurelija Bračiulienė 834 063135 admin@ukvand.lt
Vyr. buhalterė Kristina Kairienė 8 340 63084 k.kairiene@ukvand.lt
Ekonomistė Viktorija Sedleckienė 8 340 63084 viktorija@ukvand.lt
    

Gamybinis-techninis skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
VN tinklų inžinierė Elena Urbonavičienė 8 340 63135 elena@ukvand.lt
VN tinklų inžinierius Aidas Karalevičius 8 340 63135 aidas@ukvand.lt
VN tinklų inžinierė Ruslana Duganova 8 340 63135 ruslana@ukvand.lt
    

Abonentų aptarnavimo ir pardavimų skyrius

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Viršininkas Artūras Rasimavičius 8 340 63088 abo@ukvand.lt
Vadybininkė Regina Rakauskienė 8 340 63088 regina@ukvand.lt
Meistrė Danutė Tamoševičienė 8 340 63088 danute@ukvand.lt
Kasa Regina Januškevičienė 8 340 63088 reginaj@ukvand.lt
    

Vandentiekio stočių tarnyba ir laboratorija

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Vandentiekio stočių meistras Rimantas Gilvydis 8 340 63172 r.gilvydis@ukvand.lt
VST inžinierius - technologas Remigijus Damulis 8 340 63172  
Vandentiekio stočių operatoriai   8 340 63172  
Laboratorijos vedėja Eolelija Česnaitienė 8 340 63172 g.laboratorija@ukvand.lt
    

Kiti specialistai

Pareigos Vardas, pavardė Telefono numeris El. paštas
Mechanikas Stasys Rudys 8 340 63135 s.rudys@ukvand.lt
Vyr. energetikas Mindaugas Šapola 8 340 63098 energo@ukvand.lt
IT specialistas Aidas Vaitonis   it@ukvand.lt
Viešųjų pirkimų organizatorius Rimas Zvėga 8 340 63135 r.zvega@ukvand.lt
Darbų saugos ir projektų vykdymo specialistas Indrė Janulevičiūtė 8 340 63135 indre@ukvand.lt
    

VN tinklų eksploatacijos tarnyba

Pareigos Vardas, pavardė Telefono nr. Mobilaus tel. nr. El. paštas
Viršininkas Saulius Užkurėlis 8 340 63535   s.uzkurelis@ukvand.lt
Meistras Vytautas Gvozdas 8 340 63535    
Avarinė brigada   8 340 63535 8 610 63535  
     

Nuotekų valymo įrenginiai

Pareigos Vardas, pavardė Telefono nr. Mobilaus tel. nr. El. paštas
NVĮ viršininkas Šarūnas Sedleckas 8 340 63089   nvi@ukvand.lt
NVĮ inžinierius - technologas Saulius Butkus     saulius@ukvand.lt
Operatoriai   8 340 63112 8 612 54855  
     

Dumblo kompostavimo aikštelė

Pareigos Vardas, pavardė Telefono nr. Mobilaus tel. nr. El. paštas
Meistras Jonas Grybauskas   8 686 90658 kompostavimas@ukvand.lt